Lijst gemaakt op: 13-01-2024 12:32:37

Allen nog de beste wensen voor 2024!!!

Definitieve startlijst voor 13  januari.
Definitieve lijsten voor de 14 januari volgen zaterdag omstreeks 13:00 uur.

Houd rekening met 10-11 starts per uur!
In de praktijk doen we 8-9 per uur, maar bij een uitvaller zit je dus al op 10-11.

Gaarne betaling zoveel mogelijk contant.
Paarden Eur 12,50-p/proef, ponys Eur 10,- p/proef
Er is een pin aanwezig, kosten Eur 0,50 p/transactie

Afmelden gaarne middels what's app: 06-51940030
Starttijd wijzingen aanvraag gaarne via de mail: wedstrijden@pauladejong.nl

Tip: Druk op "verversen", anders krijg je soms de oude lijst te zien!

Bij aankomst op het terrein, langs de manege naar achteren rijden.
Achter draaien en scheef naar het hek toe parkeren.
Personen auto's gaarne zoveel mogelijk bij het woonhuis parkeren.


Ring Dressuur, klasse L2, categorie P
Ring Dressuur, klasse L1 L2 M1 M2, categorie P A B C D E

LET OP! LET OP! LET OP!

Aanvang 10:30 uur ipv 10:00 uur!



Datum: 14-01-2024
Aanvang: 10:30

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1Christine SpijksmaAurigamie14 L2P26
2Margriet KloostermanNo Limit6Four Legends KSL2P26
3Christine SpijksmaAurigamie14 L2P27
4Margriet KloostermanNo Limit6Four Legends KSL2P27
5Fronie SantemaLinde fan Panhuys5Elias 494L2P26
6Julia MaarseveenMarlon van Fresiahoeve5Alano Star van de Arca-HoeveL2P26
7Fronie SantemaLinde fan Panhuys5Elias 494L2P27
8Julia MaarseveenMarlon van Fresiahoeve5Alano Star van de Arca-HoeveL2P27
9Paulien De BruinIrebe11Davino V.O.D.L2P26
10Loraine ScholtenOeds LCS12Wikke 404L2P26
11Paulien De BruinIrebe11Davino V.O.D.L2P27
12Annika ZijlstraMeike van Landzicht12Rindert 406L2P26
13Robbert Van BergeijkBrandewijn Pytron5BoudewijnL2P26
14Annika ZijlstraMeike van Landzicht12Rindert 406L2P27
15Robbert Van BergeijkBrandewijn Pytron5BoudewijnL2P27
16Sigrid HaagsmaDirkje7Markus 491L2P26
17Hester FaberSybrich út Kollumersweach11Tsjalle 454L2P26
18Sigrid HaagsmaDirkje7Markus 491L2P27
19Hester FaberSybrich út Kollumersweach11Tsjalle 454L2P27


Terug naar de top

LET OP! LET OP! LET OP!

Aanvang 13:00 uur ipv 12:30 uur



Datum: 14-01-2024
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Veenstra, C.

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1Elin MinnemaArjen Fan't Haskerfjild16Wobke 403L1P22
2Inge BuitendamDelilah16Farwell 3L1P22
3Elin MinnemaArjen Fan't Haskerfjild16Wobke 403L1P23
4Inge BuitendamDelilah16Farwell 3L1P23
5Anna De GrootLalithyia8GlamourdaleL1P22
6Tjitske Betty HeeringaTopspeed Aalze16Yk RitskeL1P22
7Anna De GrootLalithyia8GlamourdaleL1P23
8Tjitske Betty HeeringaTopspeed Aalze16Yk RitskeL1P23
9Sophie van VeldhuizenYts15Heidehof's Don DiegoM1C30
10Ilsa TakensDynamite8 M1C30
11Sophie van VeldhuizenYts15Heidehof's Don DiegoM1C31
12Ilsa TakensDynamite8 M1C31
13Fardau LandTaylan12Darrab (QA)M2D34
14Sofia GommersElvira's Lana11Don Carino Du BoisM2D34
15Fardau LandTaylan12Darrab (QA)M2D35
16Sofia GommersElvira's Lana11Don Carino Du BoisM2D35
17Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen11WyntonM2P34
18Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P34
19Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen11WyntonM2P35
20Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P35


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)