Lijst gemaakt op: 15-03-2024 13:36:18

Definitieve startlijsten.
Vergeet niet op verversen te drukken, anders krijgt u de oude lijsten.

Houdt rekening met 10 starts per uur.
In de praktijk doen we 8-9 in een uur, maar bij een uitvaller zit je dan dus al op 10-11 in een uur.

Startgeld bvk contant. Paarden Eur 12,50 p/p, Pony's Eur 10,- p/p
Er is een pin aanwezig, Eur 0,50 per transactie.

Bij aankomst langs de manege naar achteren rijden, achter draaien en scheef naar het hek toe parkeren.
Personen autos zoveel mogelijk bij het woonhuis.


Ring Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E
Ring Dressuur, klasse B, categorie P
Ring Dressuur, klasse L1 L2, categorie P

Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E

Datum: 16-03-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Pama, M.

Schrijver bij C: Eigen

nr.RuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.
1Dianne RenkemaGreenfield Lupercus18Burley PhantomBD20
2Imke VaatstraPayMeBack4 BD20
3Dianne RenkemaGreenfield Lupercus18Burley PhantomBD21
4Imke VaatstraPayMeBack4 BD21
5Karen AnnemaElisa9Furzley First AideBD20
6Myrthe van GenderenReduster Hille15Kielshoop HoneyhillBD20
7Karen AnnemaElisa9Furzley First AideBD21
8Myrthe van GenderenReduster Hille15Kielshoop HoneyhillBD21
9Dianne RenkemaKelando D19KanshebberBD20
10Minke van HoutenMadam Kappuccino9HumphryL1E24
11Dianne RenkemaKelando D19KanshebberBD21
12Minke van HoutenMadam Kappuccino9HumphryL1E25
13Yvanca SchotanusRory Rougher and Tougher7Blackwoodland RockL1E24
14Jade de VriesJulia10Orchard WildemanL1D24
15Yvanca SchotanusRory Rougher and Tougher7Blackwoodland RockL1E25
16Jade de VriesJulia10Orchard WildemanL1D25
17Sanne SmitMarquesa8 L1D24
18Meike HovenEQUILE'S ANOEK7Spoekedammetje's NickL2D28
19Sanne SmitMarquesa8 L1D25
20Meike HovenEQUILE'S ANOEK7Spoekedammetje's NickL2D29
21Anne RozemaToŽsta K19Berkhof's Higgledy PiggledyL2D28
22Anne RozemaToŽsta K19Berkhof's Higgledy PiggledyL2D29


Terug naar de top

Dressuur, klasse B, categorie P

Datum: 16-03-2024
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Westerink, G.

Schrijver bij C: Eigen

nr.RuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.
1Selina DamsmaMalitha Dyloma7HenkieL1P25
2Lisanne Van der PloegNixson6WilsonBP20
3Selina DamsmaMalitha Dyloma7HenkieL1P24
4Lisanne Van der PloegNixson6WilsonBP21
5Sigrid WipElaines Dirha10 BP20
6Michiel HopHenkie van de Grote Overbrug6Jorn 430BP20
7Sigrid WipElaines Dirha10 BP21
8Michiel HopHenkie van de Grote Overbrug6Jorn 430BP21
9Petra ZeelenSir Moriarty  BP20
10Rixte LudemaMoos5Jurre 495BP20
11Petra ZeelenSir Moriarty  BP21
12Rixte LudemaMoos5Jurre 495BP21
13Deborah WinterGrutsk van de Mejontsmastate6Mees 497BP20
14Isis SchinkelKingsman5EtoulonBP20
15Deborah WinterGrutsk van de Mejontsmastate6Mees 497BP21
16Isis SchinkelKingsman5EtoulonBP21
17Baukje KloostermanJulia fan H.M.V5Bartele 472BP20
18Rixt ZagemaPippa Tella7Tsjalle 454BP20
19Baukje KloostermanJulia fan H.M.V5Bartele 472BP21
20Rixt ZagemaPippa Tella7Tsjalle 454BP21
21Twan KoerkampJutter5Wimer 461BP20
22Twan KoerkampJutter5Wimer 461BP21


Terug naar de top

LET OP! Aanvangstijd half uur verlaterd naar 15:30 uur



Datum: 16-03-2024
Aanvang: 15:30

Jury bij C: Ruiter, Y.

Schrijver bij C: Monique

nr.RuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.
1Rixt ZagemaOlympic Leen5Blue Hors St. SchufroL1P24
2Franciska BouiusKratos9CorlandL1P24
3Rixt ZagemaOlympic Leen5Blue Hors St. SchufroL1P25
4Franciska BouiusKratos9CorlandL1P25
5Geeske DijkstraImke fan'e Horne Zathe6Aarnold 471L1P24
6Daphne ModdermanBirkenholz Feikje7Maurits 437L1P24
7Geeske DijkstraImke fan'e Horne Zathe6Aarnold 471L1P25
8Daphne ModdermanBirkenholz Feikje7Maurits 437L1P25
9Christine SpijksmaJurre V.S.10FoundationL1P24
10Twan KoerkampWietske van Zathe Catharina6Maistro Polo v.d. PasopL2P28
11Christine SpijksmaJurre V.S.10FoundationL1P25
12Twan KoerkampWietske van Zathe Catharina6Maistro Polo v.d. PasopL2P29
13Sjieuwke CouperusHester6Jurre 495L2P28
14Rosanne BrandsAnnalinde Van 't Hogeland19JaroeskaL2P28
15Sjieuwke CouperusHester6Jurre 495L2P29
16Rosanne BrandsAnnalinde Van 't Hogeland19JaroeskaL2P29


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)