Lijst gemaakt op: 23-12-2023 16:00:16

Definitieve startlijst voor zondag 24 december.

Houd rekening met 10-11 starts per uur!
In de praktijk doen we 8-9 per uur, maar bij een uitvaller zit je dus al op 10-11.

Gaarne betaling zoveel mogelijk contant.
Paarden Eur 12,50-p/proef, ponys Eur 10,- p/proef
Er is een pin aanwezig, kosten Eur 0,50 p/transactie

Afmelden gaarne middels what's app: 06-51940030
Starttijd wijzingen aanvraag gaarne via de mail: wedstrijden@pauladejong.nl

Tip: Druk op "verversen", anders krijg je soms de oude lijst te zien!

Bij aankomst op het terrein, langs de manege naar achteren rijden.
Achter draaien en scheef naar het hek toe parkeren.
Personen auto's gaarne zoveel mogelijk bij het woonhuis parkeren.


Ring Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E P
Ring Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E P

Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E P

Datum: 24-12-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Reintjes, M.

Schrijver bij C: Eigen

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1(HC) Emma Terpstra (HC)Bonie9 BP20
2Mirthe de BoerDouwe13 BP20
3(HC) Emma Terpstra (HC)Bonie9 BP21
4Mirthe de BoerDouwe13 BP21
5Janneke GrollemanIris SJG  BP20
6Simone HoekstraDebora6Reinder 452BP20
7Janneke GrollemanIris SJG  BP21
8Simone HoekstraDebora6Reinder 452BP21
9Anneke van der HeideJirivana G9RhodiumL2E28
10Jade BolhuisBest Boginov's Powergirl17Orchard BoginovL2D28
11Anneke van der HeideJirivana G9RhodiumL2E29
12Jade BolhuisBest Boginov's Powergirl17Orchard BoginovL2D29
13Petra NijenhuisMexx Rose v.d. Vijfmorgen5Enrique v. GelreL2A28
14Liese KnolStan12Standing OvationL2E28
15Petra NijenhuisMexx Rose v.d. Vijfmorgen5Enrique v. GelreL2A29
16Liese KnolStan12Standing OvationL2E29
17Marja HeldewegChica10 L2E28
18Sanne de JongJitse Twa4 BP20
19Marja HeldewegChica10 L2E29
20Sanne de JongJitse Twa4 BP21
21Anna SchukkenNanna5Arezzo VDLBP20
22Amber WijnstraFreule fan 't Fjildhûs6Markus 491BP20
23Anna SchukkenNanna5Arezzo VDLBP21
24Amber WijnstraFreule fan 't Fjildhûs6Markus 491BP21
25(HC) Alinda Roosgeurius (HC)Beauty  BC20
26Senna GroenewoldJack12Vikarien's JabadabadooBB20
27(HC) Alinda Roosgeurius (HC)Beauty  BC21
28Senna GroenewoldJack12Vikarien's JabadabadooBB21


Terug naar de top

Dressuur, klasse B L1 L2, categorie A B C D E P

Datum: 24-12-2023
Aanvang: 12:30

Jury bij C: Woude, W.T. van der

Schrijver bij C: Cheyenne

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1Lillyan BoumaCondor6Sunwillow TroyBB20
2Rimke WijbengaSunprise4 BB20
3Lillyan BoumaCondor6Sunwillow TroyBB21
4Rimke WijbengaSunprise4 BB21
5Enny van der BeekElisa Rosa v.d. Ponderosahoeve5nieuwmoed's Mister RightBC20
6Britt WijnstraShadow6OnbekendBD20
7Enny van der BeekElisa Rosa v.d. Ponderosahoeve5nieuwmoed's Mister RightBC21
8Britt WijnstraShadow6OnbekendBD21
9Daisy DijkstraSonya Cher Ami12 BE20
10Valérie PoolWhisper15 BE20
11Daisy DijkstraSonya Cher Ami12 BE21
12Valérie PoolWhisper15 BE21
13Anne RozemaToësta K18Berkhof's Higgledy PiggledyL1D24
14Jade de VriesJulia9Orchard WildemanL1D24
15Anne RozemaToësta K18Berkhof's Higgledy PiggledyL1D25
16Jade de VriesJulia9Orchard WildemanL1D25
17alicia HannemaIndy22 L1D24
18Esmee HuistraMelvin6Veenstra's GrapjasL1D24
19alicia HannemaIndy22 L1D25
20Esmee HuistraMelvin6Veenstra's GrapjasL1D25
21Anna Gelske de BoerDeBoer MT Joe11 L1C24
22Anniek van der VeenBoekens Yahtzee5Boekens TurboL1D24
23Anna Gelske de BoerDeBoer MT Joe11 L1C25
24Anniek van der VeenBoekens Yahtzee5Boekens TurboL1D25
25Pietrik lutske van DijkOh BoySK4Dream BoyBP20
26Pietrik lutske van DijkOh BoySK4Dream BoyBP21


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)