Lijst gemaakt op: 24-02-2024 14:37:11

Definitieve lijst zondag 25 februari

Vergeet niet op verversen te drukken, anders krijg je vaak de oude lijsten!

Houd rekening met 10-11 copmbinatie's per uur.
In de praktijk doen we 8-9, maar bij een uitvaller zit je dus al op 10-11.

Afmeldingen gaarne per whats app: 06-51940030

Betalingen bvk contant. Paarden Eur 12,50 p/p, Pony's Eur 10,- p/p
Er is een pin aanwezig, Eur 0,50 per transactie.

Bij aankomst langs de manege naar achteren rijden,
Achter draaien en scheef naar het hek toe parkeren.
Personen auto's gaarne dicht bij het woonhuis.


Ring Dressuur, klasse L1 L2, categorie P
Ring Dressuur, klasse M1 M2, categorie A B C D E P

Dressuur, klasse L1 L2, categorie P

Datum: 25-02-2024
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Tijtsma, K.

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1Elisabeth WoldendorpHavannah12Bon BravourL2P26
2Annika ZijlstraMeike van Landzicht12Rindert 406L2P26
3Elisabeth WoldendorpHavannah12Bon BravourL2P27
4Annika ZijlstraMeike van Landzicht12Rindert 406L2P27
5Sjieuwke CouperusHester6Jurre 495L2P26
6Fronie SantemaLinde fan Panhuys5Elias 494L2P26
7Sjieuwke CouperusHester6Jurre 495L2P27
8Fronie SantemaLinde fan Panhuys5Elias 494L2P27
9Nynke MeinemaGorgeous Ginny13SpielbergL2P26
10Sabine de WolfSilver Delle Mimose11Silvaner DCL2P26
11Nynke MeinemaGorgeous Ginny13SpielbergL2P27
12Sabine de WolfSilver Delle Mimose11Silvaner DCL2P27
13Lo´na HoekstraJelkje5Markus 491L1P22
14Jildou LudemaOdie5For GoldL1P22
15Lo´na HoekstraJelkje5Markus 491L1P23
16Jildou LudemaOdie5For GoldL1P23
17Marianna PunchRoyale's DeseosaXXV MP9Justiciero 12L2P26
18Marianna PunchRoyale's DeseosaXXV MP9Justiciero 12L2P27


Terug naar de top

Dressuur, klasse M1 M2, categorie A B C D E P

Datum: 25-02-2024
Aanvang: 12:15

Jury bij C: Worp, R.J. Van der

nr.RuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.
1Julia De HaanBlitzz15 M1C30
2Sophie van VeldhuizenYts15Heidehof's Don DiegoM1C30
3Julia De HaanBlitzz15 M1C31
4Sophie van VeldhuizenYts15Heidehof's Don DiegoM1C31
5Nienke van der HarstRosinante13 M1E30
6Alina Van AssenHayda6Elias 494M1P30
7Nienke van der HarstRosinante13 M1E31
8Alina Van AssenHayda6Elias 494M1P31
9Sigrid HaagsmaDirkje7Markus 491M1P30
10Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P34
11Sigrid HaagsmaDirkje7Markus 491M1P31
12Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P35
13Kataya ReitsemaWonder du ChardonnÚ9Thorben 466M2P34
14Emma TerpstraBonie10 M2P34
15Kataya ReitsemaWonder du ChardonnÚ9Thorben 466M2P35
16Emma TerpstraBonie10 M2P35
17Merle VeurinkWolter 5139Fabe 348M2P34
18Marion KuipersDo16Wonder Boy SHBM2P34
19Merle VeurinkWolter 5139Fabe 348M2P35
20Marion KuipersDo16Wonder Boy SHBM2P35
21Lieve KaastraHenzo12Up To DateM2P34
22Lieve KaastraHenzo12Up To DateM2P35


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)