Lijst gemaakt op: 30-03-2024 18:35:50

Definitieve startlijst zondag 31 maart.

Denk om het verzetten van de klol!!!

We rijden met kopnummers! Vanaf 1 april verplicht. :-)

Houd t/m M rekening met 10 starts per uur.
In de praktijk doen we 8-9 starts per uur, maar bij een uitvaller zit je dus al op 10-11 per uur.

Afmeldingen gaarne via what's app: 06-51940030

Gaarne zoveel mogelijk contant en gepast betalen.
Paarden Eur 12,50 p/p, Pony's Eur 10,- p/p

Er is een pin aanwezig. Eur 0,50 per transactie.

Bij aankomst langs de manege naar achteren rijden, achter draaien en scheef naar het hek toeparkeren.
Personen auto's zoveel mogelijk bij het huis.


Ring Dressuur, klasse Z1 Z2 ZZL, categorie A B C D E P
Ring Dressuur, klasse M1 M2, categorie P

Denk om verzetten van de klok! :-)
Aanvangstijd een uur vervroegd naar 09:00 uur



Datum: 31-03-2024
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Boer, J.H. De

Schrijver bij C: Tamara

nr.RuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.
1Afke de VriesAnastacia19BramZ1P40
2Tess DeddenDivine JB10WyntonZ1P40
3Afke de VriesAnastacia19BramZ1P41
4Tess DeddenDivine JB10WyntonZ1P41
5Maud GerdingTheun VDK10Jisse 433Z1P40
6Jelle Van der WeideMaeije Blomke fan Stal Redia12Jisse 433Z1P40
7Maud GerdingTheun VDK10Jisse 433Z1P41
8Jelle Van der WeideMaeije Blomke fan Stal Redia12Jisse 433Z1P41
9Monique Brandsma - Van der MeijImre S.R6Menne 496Z1P40
10Paulann11 Z1P40
11Monique Brandsma - Van der MeijImre S.R6Menne 496Z1P41
12PaulaNN11 Z1P41
13Rikst WindBonbon18UppervilleZ1P40
14Anna TattjeGypsy Queen13OnbekendZ1P40
15Rikst WindBonbon18UppervilleZ1P41
16Anna TattjeGypsy Queen13OnbekendZ1P41
17Berber WoudstraJurre fan Veldzicht13Uldrik 457Z1P40
18NoŽl LapStal Brandsma's Tsjalda10Alwin 469Z2P44
19Yvonne SniederGH'S Havanna12NegroZ2P44
20NoŽl LapStal Brandsma's Tsjalda10Alwin 469Z2P45
21Thea HarlemNN  Z2P44
22Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel22Brummerhoeve's BossZ2D90
23Marijke AndriessenFlandria14Cornet's PrinzZ2P44
24Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel22Brummerhoeve's BossZ2D92


Terug naar de top

Dressuur, klasse M1 M2, categorie P

Datum: 31-03-2024
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Woude, W.T. van der

Schrijver bij C: Fem Anna

nr.RuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.
1Emma TerpstraBonie10 M2P36
2Betty GoodijkShayenna13WinstonM2P36
3Emma TerpstraBonie10 M2P37
4Betty GoodijkShayenna13WinstonM2P37
5Meya Stokman - AalfsVeerle fan Charley Hoeve10Epke 474M1P32
6Nynke BroersmaMiss Alyne7Daily DiamondM1P33
7Meya Stokman - AalfsVeerle fan Charley Hoeve10Epke 474M1P33
8Nynke BroersmaMiss Alyne7Daily DiamondM1P32
9Alina Van AssenHayda6Elias 494M1P32
10Roelie HarmsmaNiekele R.H.12Sake 449M1P32
11Alina Van AssenHayda6Elias 494M1P33
12Roelie HarmsmaNiekele R.H.12Sake 449M1P33
13Gonne DijkstraEllen fan Egypte7Hessel 480M1P32
14Nienke DijkstraJim Beam-S.K.10Dream BoyM1P32
15Gonne DijkstraEllen fan Egypte7Hessel 480M1P33
16Nienke DijkstraJim Beam-S.K.10Dream BoyM1P33
17Charlotte PerquinEsther16 M2P36
18Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P36
19Charlotte PerquinEsther16 M2P37
20Esther VisserAukje F.M.8Jouwe 485M2P37


Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)