Lijst gemaakt op: 08-02-2023 11:03:22

Definitieve lijsten, 5 februari

Houd rekening met 10 starts per uur. We doen in de praktijk 8-9, maar bij een uitvaller zit je dus al op 10-11.

Gaarne zoveel mogelijk gepast betalen. Paarden Eur 12,50 p/p, pony's Eur 10,- p/p
Er is een pin aanwezig, Eur 0,50 p/transactie.

Afmelden gaarne via what's app: 06-51940030

Bij aankomst langs de manege naar achteren rijden. Achter draaien en dan schaaf terug naar het hek toe parkeren.
Personen autos gaarne zo veel mogelijk bij het huis parkeren.


Ring Dressuur, klasse B categorie P
Ring Dressuur, klasse B, L1, L2 categorie A B C D E, klasse B categorie P
Ring Dressuur, klasse L1, L2, M1, M2 categorie A B C D E P
Ring Dressuur, klasse M1, M2 categorie P
Ring Dressuur, klasse L1, L2 categorie P

Dressuur, klasse B categorie P

Datum: 04-02-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Woude, W.T. van der

B/P, proef 18 (12 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Jaey Bos - LandTrienke F17Jasper 366BP212
2Fronie SantemaLinde fan Panhuys4Djorn Van De Demro StablesBP207
3Marlissa De JongValco stal de Oergong9Haitse 425BP204
 
4Marin FolkertsmaHelmes Van Het Hoksent21Adel 357BP199,5
5Berber BakkerAzusa DVK7Laska Dark DaniloBP198
6Samantha BoonstraMeinou fan 'e Homar11Tsjalle 454BP185
7Nienke DamRowena F10Steerwolde's V.I.P.BP183,5
8Fenna De VosDARK ROAD10 BP183
9Gretha ReidingBrensje11Peter BP04BP180,5
10Femke WoudaGitana7 BP178
11Richelle de VriesWonder7 BP177
12Nanet DijkstraJarino9Urgent HBP170

B/P, proef 19 (12 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Jaey Bos - LandTrienke F17Jasper 366BP212,5
2Fronie SantemaLinde fan Panhuys4Djorn Van De Demro StablesBP209,5
3Marlissa De JongValco stal de Oergong9Haitse 425BP206,5
 
4Marin FolkertsmaHelmes Van Het Hoksent21Adel 357BP204
5Berber BakkerAzusa DVK7Laska Dark DaniloBP198,5
6Samantha BoonstraMeinou fan 'e Homar11Tsjalle 454BP189
7Fenna De VosDARK ROAD10 BP183,5
8Femke WoudaGitana7 BP182
9Nienke DamRowena F10Steerwolde's V.I.P.BP179,5
10Gretha ReidingBrensje11Peter BP04BP179
11Richelle de VriesWonder7 BP177,5
12Nanet DijkstraJarino9Urgent HBP165

Terug naar de top

Dressuur, klasse B, L1, L2 categorie A B C D E, klasse B categorie P

Datum: 04-02-2023
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Meijer - Bahlmann, N.S.

B/C en B/D en B/E, proef 18 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1alicia HannemaIndy22 BD188
 
2Minke van HoutenStardust7 BC178,5
3Geanne FaberWaldo15WallensteinBD172,5
xFardau LandLady Bambi7Heidehof's DylanoBEVrijw

B/C en B/D en B/E, proef 19 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1alicia HannemaIndy22 BD183,5
 
2Geanne FaberWaldo15WallensteinBD181
3Minke van HoutenStardust7 BC180,5
xFardau LandLady Bambi7Heidehof's DylanoBEVrijw

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 22/26 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Anne RozemaGwenny6Cadlanvalley LandlordL1C185
2Carmen FlobbeNico19 L1D180,5
 
3Gwen RadersmaKantjeboord15 L1D178
4Marrit WielstraFemke14Polsbury PirelliL1C162,5
5Jazz BrownFlorian K5Cessa's DuncanL2C160

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 23/27 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Gwen RadersmaKantjeboord15 L1D180,5
2Carmen FlobbeNico19 L1D176
 
3Jazz BrownFlorian K5Cessa's DuncanL2C175
4Anne RozemaGwenny6Cadlanvalley LandlordL1C170
5Marrit WielstraFemke14Polsbury PirelliL1C168

B/P, proef 18 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Anna Van der MeerFemke van de alde wei6Markus 491BP196,5
 
2Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIBP188,5
3Reina SikkemaKenzo S8FerdeauxBP181
4Roelien PoolHerre fan 'e Ple5Haitse 425BP170

B/P, proef 19 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Anna Van der MeerFemke van de alde wei6Markus 491BP193
 
2Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIBP185,5
3Reina SikkemaKenzo S8FerdeauxBP184
4Roelien PoolHerre fan 'e Ple5Haitse 425BP177,5

Terug naar de top

Dressuur, klasse L1, L2, M1, M2 categorie A B C D E P

Datum: 05-02-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Maris, P.

L1/P en L2/P, proef 26/22 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Hielke De GrootYnskje fan de Koaipleats8Beart 411L2P185
 
2Christine SpijksmaAurigamie13 L1P173,5

L1/P en L2/P, proef 27/23 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Hielke De GrootYnskje fan de Koaipleats8Beart 411L2P185
 
2Christine SpijksmaAurigamie13 L1P181,5

M1/C en M1/D en M1/E en M2/C en M2/D en M2/E, proef 34/30 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Jazz BrownJoris Tricolore11FlorisM2D191
2Lisanne Van der PloegZiggy Stardust19RhodiumM1E184
 
3Danique VeenstraPinto10 M2D178
4Ylva PostmaAmirt17 M1D171
5Isis SchinkelQue14 M2C166

M1/C en M1/D en M1/E en M2/C en M2/D en M2/E, proef 35/31 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Jazz BrownJoris Tricolore11FlorisM2D189
2Lisanne Van der PloegZiggy Stardust19RhodiumM1E183,5
 
3Ylva PostmaAmirt17 M1D176
4Danique VeenstraPinto10 M2D167,5
5Isis SchinkelQue14 M2C155,5

M2/P, proef 34 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Iris SijtsmaFedde vn de ple6Meinte 490M2P215,5
 
2Rixt BotmaKinzi8DesperadoM2P189,5
3Nanouchka VisserMaaike fan 't Krdln11Reinder 452M2P157

M2/P, proef 35 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Iris SijtsmaFedde vn de ple6Meinte 490M2P192
 
2Rixt BotmaKinzi8DesperadoM2P186
3Nanouchka VisserMaaike fan 't Krdln11Reinder 452M2P169

Terug naar de top

Dressuur, klasse M1, M2 categorie P

Datum: 05-02-2023
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Smidts, J.J.

M1/P en M2/P, proef 30/34 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Rowena BoverhofLianne7For GribaldiM1P197
2Heleen De HaasFinne T. fan 'e Boppelannen6Jehannes 484M1P190,5
3Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P187
4Meinie KampenYmkje R.V.8Norbert 444M1P186
 
5Annette HerremaHenco's Jatevane HC9Quasimodo Vd MolendreefM2P184
6Heleen De HaasSolar7AlmglimtM1P183,5
7Marjolein VaneveldCarmen16SaffraanM1P183,5
8Baukje MeijerMistery HH6EverdaleM1P178,5
9Tunske De Vries - VinkWallstreet HL20KarandasjM2P177
10Ilona OhlsenUnique12 M1P174
11Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke11Uldrik 457M1P173,5
12Robin BijlandElzumara14WestpointM1P172
xIngrid ZuidemaJeltsje Wieke12Doaitsen 420M1PVrijw

M1/P en M2/P, proef 31/35 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Heleen De HaasFinne T. fan 'e Boppelannen6Jehannes 484M1P212
2Meinie KampenYmkje R.V.8Norbert 444M1P202,5
3Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P201
4Rowena BoverhofLianne7For GribaldiM1P200
 
5Robin BijlandElzumara14WestpointM1P195,5
6Marjolein VaneveldCarmen16SaffraanM1P189,5
7Heleen De HaasSolar7AlmglimtM1P188
8Ingrid ZuidemaJeltsje Wieke12Doaitsen 420M1P180
9Tunske De Vries - VinkWallstreet HL20KarandasjM2P178,5
10Baukje MeijerMistery HH6EverdaleM1P178
11Ilona OhlsenUnique12 M1P176,5
12Annette HerremaHenco's Jatevane HC9Quasimodo Vd MolendreefM2P175,5
13Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke11Uldrik 457M1P174

Terug naar de top

Dressuur, klasse L1, L2 categorie P

Datum: 05-02-2023
Aanvang: 15:00

Jury bij C: Rauwerda, S.

L1/P en L2/P, proef 22/26 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Charlotte Verselewel de witt hamerNOBLESSE OBLIGE5Daily DiamondL1P199,5
2Annika HolmanWonderful Lady20Now Or Never ML2P185,5
3Myrthe WijnandtsJildou Wypkje20Rik 396L2P184,5
4Heleen De HaasAmarins fan de Wildervanck7Gerben 479L2P183,5
 
5Sabine van de BeekIbana Rouge10SantanoL1P180
6Kim SchaafsmaWinde ut de Weeren8Beart 411L2P178,5
7Anneke Van der Staal - HoekstraFokke6Nane 492L2P177
8Danielle KooistraNaywoline5Daily DiamondL1P176
9Ilse MeijerOsseweide's I'Mtorius  L2P175
10Rianne IJtsmaStefan17StradivariL1P174,5
11Stephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje6Thorben 466L2P173,5
12Magda BoumaBaranco17OvidiusL1P166,5
13Ingrid HogendoornQuintana's Hanna11AdvanceL1P141

L1/P en L2/P, proef 23/27 (12 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Danielle KooistraNaywoline5Daily DiamondL1P187,5
2Heleen De HaasAmarins fan de Wildervanck7Gerben 479L2P186,5
 Myrthe WijnandtsJildou Wypkje20Rik 396L2P186,5
 
4Kim SchaafsmaWinde ut de Weeren8Beart 411L2P185,5
5Sabine van de BeekIbana Rouge10SantanoL1P183
6Anneke Van der Staal - HoekstraFokke6Nane 492L2P178,5
7Ilse MeijerOsseweide's I'Mtorius  L2P177,5
8Rianne IJtsmaStefan17StradivariL1P176
9Annika HolmanWonderful Lady20Now Or Never ML2P175,5
10Stephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje6Thorben 466L2P174,5
11Magda BoumaBaranco17OvidiusL1P171,5
xIngrid HogendoornQuintana's Hanna11AdvanceL1PVrijw

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)