Lijst gemaakt op: 30-12-2022 14:03:28

Op 1e kerstdag heeft zich bij ons een vreselijk ongeval voorgedaan, waarbij het slachtoffer later in het ziekenhuis is overleden.
We kunnen ons voorstellen dat mensen nieuwsgierig en belangstellend zijn naar het gebeuren, echter, wij wensen niet de gehele dag daar mee geconfronteerd te worden.
Bij deze dus het vriendelijk, doch dringende verzoek geen van onze vrijwillgers daar naar te vragen.
BvD


Ring Dressuur klasse B L1 L2 categorie A B C D E
Ring Dressuur klasse B categorie P
Ring Dressuur klasse M1 M2 categorie P
Ring Dressuur klasse L1 categorie P
Ring Dressuur klasse M1 M2 categorie A B C D E P
Ring Dressuur klasse L2 categorie P

Dressuur klasse B L1 L2 categorie A B C D E

Datum: 28-12-2022
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Neef - Wobbes, S.

B/A en B/B en B/C, proef 20 (4 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Anne RozemaGwenny5Cadlanvalley LandlordBC194,5
 
2Anna-Lynn BergerMarry Poppins14Kyeneton CampionBB189,5
3Elke StormSubliem's Brunel22Nieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BC187
4Indy van der WestTinky11 BB183,5

B/D en B/E, proef 20 (7 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Lisanne Van der PloegDuque  BE202
 Tineke KammingaLittle Robin11Magic Roses CocktailBD202
 
3Femke KingmaBoyd v.d. Damsingel10 BD187,5
4Bo KnipBjorn6 BE186
5Sjoukje KlimstraPetit Merci  BD185
6Berber BoersmaZifra10Zeppe Van De IjsseldijkBE180,5
7Shay-Ann FernandesKooihuster Sabina13Heitrak's MarvinBD174,5

B/A en B/B en B/C, proef 21 (4 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Elke StormSubliem's Brunel22Nieuwmoeds Patrick He.Imp. 88BC196
 
2Anne RozemaGwenny5Cadlanvalley LandlordBC191,5
3Anna-Lynn BergerMarry Poppins14Kyeneton CampionBB185
4Indy van der WestTinky11 BB181

B/D en B/E, proef 21 (6 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Lisanne Van der PloegDuque  BE203
2Tineke KammingaLittle Robin11Magic Roses CocktailBD201
 
3Femke KingmaBoyd v.d. Damsingel10 BD190
4Bo KnipBjorn6 BE185
5Shay-Ann FernandesKooihuster Sabina13Heitrak's MarvinBD185
6Berber BoersmaZifra10Zeppe Van De IjsseldijkBE184,5

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 29/25 (3 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Larissa AaldersBLUE FOREST SHARON'S STAR9Vivienne's Vision Of FreedomL2C195
 
2Denise Hendrika Grietje de VriesCristel6Heidenhof's DylanoL1D183,5
3Stacy de VriesReplay8Pippin's Pride A.T.L1C175,5
xIlsa TakensDynamite6 L2CNG

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 28/24 (3 combinaties)
RangRuiterPonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Larissa AaldersBLUE FOREST SHARON'S STAR9Vivienne's Vision Of FreedomL2C185,5
 
2Denise Hendrika Grietje de VriesCristel6Heidenhof's DylanoL1D178,5
3Stacy de VriesReplay8Pippin's Pride A.T.L1C174,5
xIlsa TakensDynamite6 L2CNG

Terug naar de top

Dressuur klasse B categorie P

Datum: 28-12-2022
Aanvang: 16:00

Jury bij C: Postma, I.

B/P, proef 20 (15 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Danielle BijOne For The Money3Johnny CashBP201
2Debby DrienhuizenOpajo De Span3JargonBP196
3Fronie SantemaLinde fan Panhuys3Djorn Van De Demro StablesBP193,5
4Ilse MaldaKara7Zavall VdlBP190
 
5Femke WoudaGitana6 BP189,5
6Jakolien LuchtenburgEvy8BartBP189,5
7AnneRixt de GrootThirsa Fan Jentsje's Pleats8Michiel 442BP187,5
 Anna HenstraCheckmate13Magic Roses CocktailBP187,5
9Simone HoekstraDebora5Reinder 452BP183,5
10Ivanka De VriesRosshaven Billy Joe11 BP182
11Ruurdsje afke PosthumaDaydream5Mewes 438BP181,5
12Dion AkkermanNando4FergusonBP180
13Roelien PoolHerre fan 'e Ple4Haitse 425BP178,5
14Sanne de JongJitse Twa3 BP177,5
15Tjitske HoekmanRespetada  BP165

B/P, proef 21 (15 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Debby DrienhuizenOpajo De Span3JargonBP195,5
2Fronie SantemaLinde fan Panhuys3Djorn Van De Demro StablesBP193
3Jakolien LuchtenburgEvy8BartBP192,5
4Danielle BijOne For The Money3Johnny CashBP191,5
 
5Anna HenstraCheckmate13Magic Roses CocktailBP191,5
6AnneRixt de GrootThirsa Fan Jentsje's Pleats8Michiel 442BP190
7Dion AkkermanNando4FergusonBP187,5
8Ruurdsje afke PosthumaDaydream5Mewes 438BP186
9Ilse MaldaKara7Zavall VdlBP186
10Femke WoudaGitana6 BP185
11Roelien PoolHerre fan 'e Ple4Haitse 425BP181
12Ivanka De VriesRosshaven Billy Joe11 BP180,5
13Sanne de JongJitse Twa3 BP178,5
14Simone HoekstraDebora5Reinder 452BP177,5
15Tjitske HoekmanRespetada  BP173

Terug naar de top

Dressuur klasse M1 M2 categorie P

Datum: 29-12-2022
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Heuvel, M.

M1/P en M2/P, proef 36/32 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Nanouchka VisserMaaike fan 't Krdln10Reinder 452M2P189
2Heleen De HaasFinne T. fan 'e Boppelannen5Jehannes 484M1P186
3Heleen De HaasMister Black5Painted BlackM1P182
4Jantine HuizingaMy Carla5Freeman VDLM1P182
 
5Amarins BoersmaJurre V.S.8FoundationM1P182
6Chantal VeenstraBeaudine Imladris6NogalesM1P181
7Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen9WyntonM1P178,5
8Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke10Uldrik 457M1P177
9Jantine HuizingaHappy colours10Love For YouM1P175
10Esther VisserAukje F.M.6Jouwe 485M1P172,5
11Jessica Haveman - JansenUrsela Wealtsje W.8Alke 468M2P171,5
12Marije TalmaWhoopi fan't Surcher-Oord7Tsjalle 454M1P143,5
xMarit RosMaringola Dg5HennessyM1PVrijw

M1/P en M2/P, proef 33/37 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Heleen De HaasMister Black5Painted BlackM1P200
2Heleen De HaasFinne T. fan 'e Boppelannen5Jehannes 484M1P194,5
3Marit RosMaringola Dg5HennessyM1P189
4Nanouchka VisserMaaike fan 't Krdln10Reinder 452M2P185
 
5Amarins BoersmaJurre V.S.8FoundationM1P182,5
6Esther VisserAukje F.M.6Jouwe 485M1P181,5
7Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen9WyntonM1P181
8Chantal VeenstraBeaudine Imladris6NogalesM1P179,5
9Jantine HuizingaHappy colours10Love For YouM1P176,5
10Jessica Haveman - JansenUrsela Wealtsje W.8Alke 468M2P175,5
11Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke10Uldrik 457M1P174
12Jantine HuizingaMy Carla5Freeman VDLM1P165
13Marije TalmaWhoopi fan't Surcher-Oord7Tsjalle 454M1P162,5

Terug naar de top

Dressuur klasse L1 categorie P

Datum: 29-12-2022
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Neef - Wobbes, S.

L1/P en L2/P, proef 28/24 (14 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Sandra GommansNanoeska4Don OlymbrioL2P196
2Karin Hooghiemstra - DumasDakota14IndoctroL2P190
3Sjieuwke CouperusHester4Jorbert fan 'e SuderleaneL1P189,5
4Rianne BakkerHerea Fortuna HH10Zapatero VDLL2P189
 
5Mirthe OostingLucky Boy6ferdinandL1P188,5
6Hilde Van der PloegBlossom fan Panhuys6Hessel 480L1P186,5
7Marian PaterBlack Pearl7Kendrik van de ThijenkaampeL1P186,5
8Mandy BijlandFabio12Breemeersen CrescendoL1P185,5
9Magda BoumaBaranco16OvidiusL1P185,5
10Christine SpijksmaAurigamie12 L1P185
11Lisa Van der SchootGloria11CharmeurL2P184,5
12Reina Banis - HopNotre Dame4InspireL1P182
13Nica SteenhuisKylano7DelviroL1P181
14Sanne De VriesMysteria5it's possible SRKL1P180

L1/P en L2/P, proef 25/29 (14 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Marian PaterBlack Pearl7Kendrik van de ThijenkaampeL1P205
2Sjieuwke CouperusHester4Jorbert fan 'e SuderleaneL1P192
3Lisa Van der SchootGloria11CharmeurL2P192
4Mirthe OostingLucky Boy6ferdinandL1P191
 
5Rianne BakkerHerea Fortuna HH10Zapatero VDLL2P191
6Karin Hooghiemstra - DumasDakota14IndoctroL2P190,5
7Magda BoumaBaranco16OvidiusL1P186
8Hilde Van der PloegBlossom fan Panhuys6Hessel 480L1P184,5
9Sanne De VriesMysteria5it's possible SRKL1P184,5
10Nica SteenhuisKylano7DelviroL1P184,5
11Mandy BijlandFabio12Breemeersen CrescendoL1P184
12Reina Banis - HopNotre Dame4InspireL1P181
13Sandra GommansNanoeska4Don OlymbrioL2P179,5
14Christine SpijksmaAurigamie12 L1P177

Terug naar de top

Dressuur klasse M1 M2 categorie A B C D E P

Datum: 29-12-2022
Aanvang: 15:00

Jury bij C: Ruiter, Y.

M1/A en M1/B en M1/C en M2/A en M2/B en M2/C, proef 36/32 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Isis SchinkelQue13 M2C176
 
2Larissa AaldersPaco15Lintelo GawainM1B161

M1/D en M1/E en M2/D en M2/E, proef 36/32 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Jazz BrownJoris Tricolore10FlorisM2D190
2Lisanne Van der PloegZiggy Stardust18RhodiumM1E188
 
3Anna maaike BergsmaMaranta5EbonyM1E180
4Danique VeenstraPinto9 M2D175,5
5Ilse KijlstraAnjershof Caprice8Coelenhage's PuriosoM2E170
6Marije Van HoutenGoofy9JasperM2E164,5

M1/A en M1/B en M1/C en M2/A en M2/B en M2/C, proef 37/33 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Isis SchinkelQue13 M2C184,5
 
xLarissa AaldersPaco15Lintelo GawainM1BVrijw

M1/D en M1/E en M2/D en M2/E, proef 37/33 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Jazz BrownJoris Tricolore10FlorisM2D201,5
2Lisanne Van der PloegZiggy Stardust18RhodiumM1E195,5
 
3Danique VeenstraPinto9 M2D189
4Ilse KijlstraAnjershof Caprice8Coelenhage's PuriosoM2E185,5
5Anna maaike BergsmaMaranta5EbonyM1E182,5
6Marije Van HoutenGoofy9JasperM2E168,5

M1/P en M2/P, proef 36/32 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Douwe WijbengaBecky D.A.W.6Tsjalle 454M2P190,5
2Evelien Almadonny van stal vossewijk14OscarM1P188
 
3Pietrik lutske van DijkKarishma-S.K.7CharmeurM1P187,5
4Kim Van BergenZorba16For EditionM1P186
5Joke De BoerNamke10Anders 451M1P160,5

M1/P en M2/P, proef 37/33 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.ptn.
1Douwe WijbengaBecky D.A.W.6Tsjalle 454M2P199,5
2Evelien Almadonny van stal vossewijk14OscarM1P189
 
3Kim Van BergenZorba16For EditionM1P177,5
4Joke De BoerNamke10Anders 451M1P173,5
 Pietrik lutske van DijkKarishma-S.K.7CharmeurM1P173,5

Terug naar de top

Dressuur klasse L2 categorie P

Datum: 29-12-2022
Aanvang: 18:00

Jury bij C: Land, T. van der

L1/P en L2/P, proef 28/24 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Heleen De HaasNikky-Leen4ferdinandL2P216
2Rixt ZagemaFenna fan Ikkerwld5Tsjalle 454L1P197,5
3Heleen De HaasMarciano5GlamourdaleL2P194,5
4Marieke FlinkertLafyra Wl6FranklinL2P189,5
 
5Annika HolmanWonderful Lady19Now Or Never ML2P188,5
6Suzanne RooijakkersTuff's Midnight Dancer8 L2P186,5
7Rinske EngelsmaEvita13JohnsonL2P186
8Hielke De GrootYnskje fan de Koaipleats7Beart 411L1P184
9Janna VellingaKing7Vivant van de HeffinckL2P177,5
10Sigrid HaagsmaDirkje5Markus 491L2P176,5
11Sieta DijkstraDautsen W.Fan 'E Piksen5Gerben 479L1P167
12Stephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje5Thorben 466L2P165,5
xPetra KuiperNynke Fan 'e Lange Ekers10Tjalbert 460L2PVrijw

L2/P en L1/P, proef 29/25 (13 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.ptn.
1Heleen De HaasNikky-Leen4ferdinandL2P205
2Rixt ZagemaFenna fan Ikkerwld5Tsjalle 454L1P201,5
3Heleen De HaasMarciano5GlamourdaleL2P201
4Annika HolmanWonderful Lady19Now Or Never ML2P187
 Hielke De GrootYnskje fan de Koaipleats7Beart 411L1P187
 
6Suzanne RooijakkersTuff's Midnight Dancer8 L2P186,5
7Stephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje5Thorben 466L2P180
8Marieke FlinkertLafyra Wl6FranklinL2P179
9Petra KuiperNynke Fan 'e Lange Ekers10Tjalbert 460L2P179
10Sigrid HaagsmaDirkje5Markus 491L2P178,5
11Janna VellingaKing7Vivant van de HeffinckL2P176
12Sieta DijkstraDautsen W.Fan 'E Piksen5Gerben 479L1P175
13Rinske EngelsmaEvita13JohnsonL2P173

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)