Lijst gemaakt op: 07-05-2023 11:28:52

Definitieve startlijsten voor de zaterdag.
Voorlopige lijst voor de zondag, die volgt zaterdag rond 18:00 uur.
Vergeet niet op verversen te drukken, anders zie je vaak de oude lijst!

Houd rekening met 10 starts per uur. We doen in de praktijk 8-9, maar met een uitvaller zit je dus zo op 9-10.

Er is geen pin aanwezig!


Ring M Paarden en Pony's 1e proef
Ring M Paarden en Pony's 2e proef
Ring Z Paarden en Pony's 1e proef en 2e proef
Ring L1 Paarden en Pony's 1e proef
Ring L1 Paarden en Pony's 2e proef
Ring L2 Paarden en Pony's 1e proef
Ring L2 Paarden en Pony's 2e proef
Ring B Paarden en Pony's 1e proef
Ring B Paarden en Pony's 2e proef

M Paarden en Pony's 1e proef

Datum: 22-04-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Meijer - Bahlmann, N.S.

M1/P en M2/P, proef 32/36 (14 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Hilde BroersmaHugo Boss wne7Leuns Veld's LordM1P32196,577
2Esther OffringaBink fan Veldzicht7Fabe 348M2P3619477
3Femke Van den HazelNike-Nieta D&E5DesperadoM1P32192,56,57
4Karin Hooghiemstra - DumasDakota15IndoctroM1P321926,57
 
5Wilco HolwerdaMarijke fan it Jaachpaad11Uldrik 457M1P32183,56,57
6Amarins BoersmaJurre V.S.9FoundationM1P32183,566
7Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P321836,57
8Annika HolmanWonderful Lady20Now Or Never MM1P3218066,5
9Chantal VeenstraBeaudine Imladris7NogalesM2P36176,56,57
10Jozefine van der MeerTime Square VDK6Standing OvationM2P36176,56,56,5
11Anna catharina StockmannLarissa Fan 'e Melkemahoeve17Midas-hanjaM2P36173,56,56
12Rianne de BruinKiantie8Eye CatcherM1P3216756,5
13Merian VeldmanFortune's Flynn13AmadeusM2P36166,556,5
14Marije TalmaWhoopi fan't Surcher-Oord8Tsjalle 454M1P3216066,5

M1/C en M1/D en M1/E en M2/C en M2/D en M2/E, proef 32/36 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneeHoge Linthorst Maverick18AlexM1C32222,588
2Sofia GommersElvira's Lana10Don Carino Du BoisM1D3221078
 
3Jeldou de BoerLeopold13Veenstra's MatsjoM1D321976,57
4Berber BoersmaMufasa18Keulse Hoeve's ZicoM1D32195,577
5Ilse KijlstraAnjershof Caprice9Coelenhage's PuriosoM2E361766,57
xLarissa AaldersBLUE FOREST SHARON'S STAR10Vivienne's Vision Of FreedomM1C32Vrijw  

Terug naar de top

M Paarden en Pony's 2e proef

Datum: 22-04-2023
Aanvang: 09:10

Jury bij C: Brunotte - Kiewiet, G.

M1/P en M2/P, proef 33/37 (13 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Hilde BroersmaHugo Boss wne7Leuns Veld's LordM1P332026,56,5
2Amarins BoersmaJurre V.S.9FoundationM1P33196,56,56,5
3Femke Van den HazelNike-Nieta D&E5DesperadoM1P33190,56,56,5
4Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P33188,56,56,5
 
5Jozefine van der MeerTime Square VDK6Standing OvationM2P3718776,5
6Wilco HolwerdaMarijke fan it Jaachpaad11Uldrik 457M1P331866,56
7Chantal VeenstraBeaudine Imladris7NogalesM2P37182,56,56,5
8Marije TalmaWhoopi fan't Surcher-Oord8Tsjalle 454M1P331795,56
9Annika HolmanWonderful Lady20Now Or Never MM1P3317755,5
10Merian VeldmanFortune's Flynn13AmadeusM2P37175,55,56
11Karin Hooghiemstra - DumasDakota15IndoctroM1P3317555,5
12Anna catharina StockmannLarissa Fan 'e Melkemahoeve17Midas-hanjaM2P371735,56
13Rianne de BruinKiantie8Eye CatcherM1P3316755

M1/C en M1/D en M1/E en M2/C en M2/D en M2/E, proef 33/37 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneeHoge Linthorst Maverick18AlexM1C33205,577
2Sofia GommersElvira's Lana10Don Carino Du BoisM1D33199,577
 
3Jeldou de BoerLeopold13Veenstra's MatsjoM1D3319777
4Berber BoersmaMufasa18Keulse Hoeve's ZicoM1D33188,566,5
5Ilse KijlstraAnjershof Caprice9Coelenhage's PuriosoM2E37163,555
xLarissa AaldersBLUE FOREST SHARON'S STAR10Vivienne's Vision Of FreedomM1C33NG  

Terug naar de top

Z Paarden en Pony's 1e proef en 2e proef

Datum: 22-04-2023
Aanvang: 13:30

Jury bij C: Boersma, E.

Z1/P, proef 40 (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Esther PostmusLinci7Guardian SZ1P4065,42970,00070,000
2Femke Van den HazelKandinsky D&E8EverdaleZ1P4063,71465,00070,000
 
3Cheyenne SteensmaKantje's Malaya6Lomansheide BrentZ1P4062,57165,00065,000
4Femke Van den HazelAntsjen fan Panhys7Djoerd 473Z1P4062,42960,00070,000
5Douwe WijbengaBecky D.A.W.7Tsjalle 454Z1P4060,57160,00065,000
6Nadine TjallemaYfke8Reinder 452Z1P4058,57160,00060,000
xSandra WijbengaGrand Pleasure12JohnsonZ1P40Vrijw  

Z1/P, proef 41 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Esther PostmusLinci7Guardian SZ1P4166,42970,00070,000
2Femke Van den HazelAntsjen fan Panhys7Djoerd 473Z1P4161,71465,00070,000
 
3Douwe WijbengaBecky D.A.W.7Tsjalle 454Z1P4159,85765,00065,000
4Nadine TjallemaYfke8Reinder 452Z1P4159,57150,00060,000
5Cheyenne SteensmaKantje's Malaya6Lomansheide BrentZ1P4158,14360,00065,000
6Sandra WijbengaGrand Pleasure12JohnsonZ1P4157,57155,00055,000

Z2/P en ZZL/P, proef 44/48 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Femke Van den HazelKandinsky D&E8EverdaleZ2P4464,42965,00070,000
 
2Bianca Uilkema - PostmaPedro WK18Fabe 348Z2P4462,14365,00070,000
3Wietske Van der BoonHillary Fan`e SImmerdyk11MannoZZLP4860,42960,00060,000
4Amber KramerTeam Amber's Farvanto13ZambukaZZLP4857,71455,00055,000

Z2/P en ZZL/P, proef 45/49 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Bianca Uilkema - PostmaPedro WK18Fabe 348Z2P4564,57170,00070,000
 
2Amber KramerTeam Amber's Farvanto13ZambukaZZLP4963,42960,00070,000
3Wietske Van der BoonHillary Fan`e SImmerdyk11MannoZZLP4959,14360,00065,000

Z1/C en Z1/D en Z1/E en Z2/C en Z2/D en Z2/E, proef 90/40 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Annemart FerwerdaSjeik Shamar8 Z2E9065,25070,00065,000
 
2Danique VeenstraPinto10 Z1D4056,71460,00060,000

Z1/C en Z1/D en Z1/E en Z2/C en Z2/D en Z2/E, proef 92/41 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Annemart FerwerdaSjeik Shamar8 Z2E9265,36670,00070,000
 
2Danique VeenstraPinto10 Z1D4156,71455,00060,000

Terug naar de top

L1 Paarden en Pony's 1e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Land, T. van der

B/P, proef 20 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Joyce Van der MeerBailey13 BP2020679

L1/P, proef 24 (14 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Jildou LudemaNoppes5Four Legends KSL1P24204,56,57
2Nynke VisserLola Kf7JazzL1P241996,57
3Margriet KloostermanNo Limit5Four Legends KSL1P24197,566,5
4Sanne De VriesSilver Springs  L1P241966,57
 
5Emma TerpstraBonie9 L1P24194,56,57
6Annika ZijlstraMeike van Landzicht11Rindert 406L1P2418877
7Bojoura HofstraMojito14 L1P24186,566,5
8Jeanine KrolOcean Diamond4Daily DiamondL1P24181,566
9Nina Bijlsmachanel15 L1P241786,56
10Christine SpijksmaAurigamie13 L1P2417656
11Tjitske Betty HeeringaTopspeed Aalze15Yk RitskeL1P2417566,5
12Nynke EekhofTsjitske17Jasper 366L1P24169,556
xDineke HoekstraZidieni19LaurentzL1P24Uit11  
 (HC) Esther Hoekstra (HC)Oase Riska D&E4Glock'S Toto JrL1P24HC  

L1/A en L1/B en L1/C en L1/D en L1/E, proef 24 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nina WagelaarMc Creamy4Mc JonnasL1E241976,57
 
2Anne RozemaGwenny6Cadlanvalley LandlordL1C24186,56,56,5
3Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel21Brummerhoeve's BossL1D241865,56,5
4Iris VisserChippendale5Cassanova du BoisL1D2418466,5

Uitsluitingsredenen: Uit1 = Val, Uit11 = Kreupel

Terug naar de top

L1 Paarden en Pony's 2e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 09:10

Jury bij C: Veen - Elema, A. van der

B/P, proef 21 (1 combinatie)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Joyce Van der MeerBailey13 BP21187,555

L1/P, proef 25 (13 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nynke VisserLola Kf7JazzL1P25201,56,57
2Margriet KloostermanNo Limit5Four Legends KSL1P2519457
3Jildou LudemaNoppes5Four Legends KSL1P25193,56,56,5
 
4Jeanine KrolOcean Diamond4Daily DiamondL1P251916,56,5
5Emma TerpstraBonie9 L1P25189,56,56,5
6Sanne De VriesSilver Springs  L1P251896,56,5
7Annika ZijlstraMeike van Landzicht11Rindert 406L1P2518066
8Bojoura HofstraMojito14 L1P25178,566
9Nynke EekhofTsjitske17Jasper 366L1P25176,566
10Nina Bijlsmachanel15 L1P25173,566
11Tjitske Betty HeeringaTopspeed Aalze15Yk RitskeL1P25172,55,56
12Christine SpijksmaAurigamie13 L1P25171,555,5
xDineke HoekstraZidieni19LaurentzL1P25   
 (HC) Esther Hoekstra (HC)Oase Riska D&E4Glock'S Toto JrL1P25HC  

L1/A en L1/B en L1/C en L1/D en L1/E, proef 25 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Iris VisserChippendale5Cassanova du BoisL1D25187,56,56,5
 
2Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel21Brummerhoeve's BossL1D2518766,5
3Anne RozemaGwenny6Cadlanvalley LandlordL1C2517766
4Nina WagelaarMc Creamy4Mc JonnasL1E25176,566

Terug naar de top

L2 Paarden en Pony's 1e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Woude, W.T. van der

L1/P en L2/P, proef 28/24 (13 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Esther HoekstraNOVELLA-RISKA D&E5InclusiveL2P28206,56,56,5
2Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIL2P2820077
3Heleen De HaasGeartsje fan Bokkum5Jorbert fan 'e SuderleaneL2P28197,56,57
4Esther HoekstraLa Femme Fatale Prinses7For RomanceL2P28193,577
 
5Belinda vd meulen - SijbesmaHotse fan Tekla State5Jehannes 484L2P281936,57
6Esmeray IJbemaDeauke fan Synaeda6Eise Fan HylpenL2P281856,56,5
7Gerbrich RaapSylke T.W.10Norbert 444L2P28181,56,56,5
8Hester FaberSybrich t Kollumersweach10Tsjalle 454L2P281816,56,5
9Sita BroersmaKarine B8FerrariL2P28178,566
10Deborah WinterTrentequilata22 L1P2417766,5
11Janneke GrollemanGoldy14 L2P2817266,5
12Magda BoumaBaranco17OvidiusL2P28168,566
13Radboud AtemaSelwyn6SilverstarL2P2816766

L2/A en L2/B en L2/C, proef 28 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneePrinses Robina16Hengelhoef's PixassoL2A28200,577
 
2Jazz BrownFlorian K5Cessa's DuncanL2C2819566,5
3Julia De HaanBlitzz14 L2C28181,56,56,5
4Nina KuperusPeggy19Wallenstein Van 't RuitersgatL2C2817466

Terug naar de top

L2 Paarden en Pony's 2e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 12:10

Jury bij C: Veen - de Jong, P.I.V. van der

L1/P en L2/P, proef 25/29 (12 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Deborah WinterTrentequilata22 L1P25197,577
2Belinda vd meulen - SijbesmaHotse fan Tekla State5Jehannes 484L2P29195,56,57,5
3Esther HoekstraLa Femme Fatale Prinses7For RomanceL2P291956,57
 
4Heleen De HaasGeartsje fan Bokkum5Jorbert fan 'e SuderleaneL2P29189,577
5Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIL2P2918567
6Esmeray IJbemaDeauke fan Synaeda6Eise Fan HylpenL2P2918367
7Sita BroersmaKarine B8FerrariL2P2918066,5
8Radboud AtemaSelwyn6SilverstarL2P2917867
9Janneke GrollemanGoldy14 L2P2917666
10Esther HoekstraNOVELLA-RISKA D&E5InclusiveL2P2917155
11Magda BoumaBaranco17OvidiusL2P29169,55,56
12Hester FaberSybrich t Kollumersweach10Tsjalle 454L2P29169,557

L2/A en L2/B en L2/C, proef 29 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneePrinses Robina16Hengelhoef's PixassoL2A2921379
 
2Julia De HaanBlitzz14 L2C29182,568
3Jazz BrownFlorian K5Cessa's DuncanL2C291805,56
4Nina KuperusPeggy19Wallenstein Van 't RuitersgatL2C29165,556

Terug naar de top

B Paarden en Pony's 1e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 15:00

Jury bij C: Maris, P.

B/P, proef 20 (12 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Froukje DijkstraJardona L9BordeauxBP20200,577
2Daphne ModdermanBirkenholz Feikje6Maurits 437BP20190,566
 Linda TeeuwisseFroukje fan Freia6Bartele 472BP20190,566
 
4Rianne ZeinstraNeeltje V.R.L.11Wimer 461BP2018766,5
5Franciska BouiusKratos8CorlandBP20185,566
6Kirsten TimmermansNouvelle Belle5KambarbayBP2018266
7Aimee De HaanImagine10UphillBP2018166
8Rixte LudemaLeonardo4Jorbert fan 'e SuderleaneBP2018156
9Lona HoekstraJordy4Jasper 366BP2017456
 Malissa VerbeekLeonell7Ephebe For EverBP2017456
11Martha RosierLa Dolce Vita7Glenfiddich VDLBP201735,56
12Sigrid DijkstraDana v/d Mokkenburg22KristBP20170,54,56

B/A en B/B en B/C, proef 20 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Minke van HoutenStardust7 BC20188,566,5
 Rimke WijbengaSunprise4 BB20188,566,5
 
3Esmee BijlsmaCasper22 BB20187,566,5
4Mirthe VaatstraPebble8De Evertshoeve's EleganceBB20186,566,5
5Lys van DeldenMister Doeby Leco6Devine Van De PrinsenhofBC2017356

B/D en B/E, proef 20 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Aljanne ZijlstraFiloe5Veenstra's GrapjasBE20201,56,56,5
 
2Rosanne KooistraButterfly Baby  BD20181,56,56,5
3Janna PlatFleur van de Eperheide5 BD2017466

Terug naar de top

B Paarden en Pony's 2e proef

Datum: 23-04-2023
Aanvang: 15:10

Jury bij C: Kooistra, T.R.

B/P, proef 21 (12 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Froukje DijkstraJardona L9BordeauxBP21204,567
2Linda TeeuwisseFroukje fan Freia6Bartele 472BP21193,56,56
3Rixte LudemaLeonardo4Jorbert fan 'e SuderleaneBP21187,566
 
4Daphne ModdermanBirkenholz Feikje6Maurits 437BP2118556
5Malissa VerbeekLeonell7Ephebe For EverBP211835,56
6Kirsten TimmermansNouvelle Belle5KambarbayBP21182,54,56
7Franciska BouiusKratos8CorlandBP211825,56
8Lona HoekstraJordy4Jasper 366BP21181,556
9Rianne ZeinstraNeeltje V.R.L.11Wimer 461BP2118056
10Martha RosierLa Dolce Vita7Glenfiddich VDLBP21176,556
11Aimee De HaanImagine10UphillBP211714,56
12Sigrid DijkstraDana v/d Mokkenburg22KristBP21169,556

B/A en B/B en B/C, proef 21 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Rimke WijbengaSunprise4 BB21205,55,57
2Mirthe VaatstraPebble8De Evertshoeve's EleganceBB21205,557
 
3Esmee BijlsmaCasper22 BB21199,55,57
4Minke van HoutenStardust7 BC211895,56,5
5Lys van DeldenMister Doeby Leco6Devine Van De PrinsenhofBC21176,556

B/D en B/E, proef 21 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Aljanne ZijlstraFiloe5Veenstra's GrapjasBE21200,567
 
2Janna PlatFleur van de Eperheide5 BD2119767
3Rosanne KooistraButterfly Baby  BD21188,566,5

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)