Lijst gemaakt op: 22-04-2023 19:05:53

Definitieve startlijst voor de zaterdag.
VOORLOPIGE startlijst voor de zondag.
De definitieve lijst voor zondag volgt zaterdag omstreeks 16:00 uur.

LET OP! Vergeet niet op verversen te drukken! Anders krijg je soms de oude lijst.

Houd rekening met 10 combinatie's in een uur!

Afmelden gaarne via whats app: 06-15 58 39 49 (Ilse Meijer)


Ring Dressuur, klasse B Paarden en B en L pony's 1e proef
Ring Dressuur, klasse B Paarden en B en L pony's 2e proef
Ring Dressuur L Paarden 1e proef
Ring Dressuur L Paarden 2e proef
Ring Dressuur Z1, Z2 Paarden 1e en 2e proef
Ring Dressuur ZZL Paarden en Z Pony's 1e en 2e proef
Ring Dressuur M Paarden en Pony's 1e proef
Ring Dressuur M Paarden en Pony's 2e proef

Dressuur, klasse B Paarden en B en L pony's 1e proef

Datum: 01-04-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Haveman - Jansen, J.

B/C en B/D en B/E, proef 20 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Lyanne WiedijkDream Dancer15 BD2018056
 
2Minke van HoutenStardust7 BC2017756
3alicia HannemaIndy22 BD2017556
4Fenna VisserMenphis7Spoekedammetje's NickBD2015555

L1/A en L1/B en L2/A en L2/B, proef 28/24 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneePrinses Robina16Hengelhoef's PixassoL2A2819477
 
2Mirthe HeyboerDoerak19 L1B2417656

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 28/24 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Anna Mirte HuizengaNinja-Sue5Le VivaldiL2E2819767
2Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel  L1D2418677
 Mirte WilgenburgWilgenburg's Memory S6Veenstra's GrapjasL2D2818677
 
4Berber BoersmaZifra11Zeppe Van De IjsseldijkL1E2418066
5Myrdin OuthuijseJack6Houdringe's RaspoetinL2D2817055
6Alisja van der VeenGoldy14 L1D2416956

B/P, proef 20 (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Marije StapertIt'S Spring-Time10Quasimodo ZBP20189,567
2Ymie KroesMartini Royale6Glenfiddich VDLBP2018767
 
3Rubi HullemanO'Fortuna4ComfortunaBP2018367
4Sigrid BosjeDana v/d Mokkenburg22KristBP2016955
5Fleur BonenbergOjackson4Sam RBP2016856
6Sigrid DijkstraDana v/d Mokkenburg22KristBP2016455
 Martha RosierLa Dolce Vita7Glenfiddich VDLBP2016455
8Hielke De GrootDieuwke Jaike A.B.6Fonger 478BP2016355

Terug naar de top

Dressuur, klasse B Paarden en B en L pony's 2e proef

Datum: 01-04-2023
Aanvang: 09:10

Jury bij C: Rauwerda, S.

B/P, proef 21 (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Ymie KroesMartini Royale6Glenfiddich VDLBP21193,56,56,5
2Rubi HullemanO'Fortuna4ComfortunaBP21190,576,5
 
3Marije StapertIt'S Spring-Time10Quasimodo ZBP211906,56,5
4Hielke De GrootDieuwke Jaike A.B.6Fonger 478BP2118266
5Sigrid DijkstraDana v/d Mokkenburg22KristBP2117766
6Sigrid BosjeDana v/d Mokkenburg22KristBP211755,56
7Martha RosierLa Dolce Vita7Glenfiddich VDLBP21174,566
8Fleur BonenbergOjackson4Sam RBP2117066

B/C en B/D en B/E, proef 21 (4 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Fenna VisserMenphis7Spoekedammetje's NickBD2118566
 
2alicia HannemaIndy22 BD21183,566
3Lyanne WiedijkDream Dancer15 BD21175,566
4Minke van HoutenStardust7 BC2117466

L1/A en L1/B en L2/A en L2/B, proef 29/25 (2 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nyke Sophie GeneePrinses Robina16Hengelhoef's PixassoL2A29199,567
 
xMirthe HeyboerDoerak19 L1B25Dis  

L1/C en L1/D en L1/E en L2/C en L2/D en L2/E, proef 29/25 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Anna Mirte HuizengaNinja-Sue5Le VivaldiL2E29204,588
2Berber BoersmaZifra11Zeppe Van De IjsseldijkL1E25192,577
 
3Myrdin OuthuijseJack6Houdringe's RaspoetinL2D291906,56,5
4Mirte WilgenburgWilgenburg's Memory S6Veenstra's GrapjasL2D291786,56,5
5Marin FolkertsmaVrijzicht`s Angel  L1D251765,56
6Alisja van der VeenGoldy14 L1D25175,566

Terug naar de top

Dressuur L Paarden 1e proef

Datum: 01-04-2023
Aanvang: 12:00

Jury bij C: Woude, W.T. van der

L1/P en L2/P, proef 24/28 (14 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Marin FolkertsmaHelmes Van Het Hoksent21Adel 357L1P24190,577
2Ielsa De BoerIbalia B10BiscayoL2P2819067
3Yvonne PhilipseCastillo de Azuel PH5Amazonas ARL2P2818766,5
4Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIL1P24185,56,56,5
 
5Esmee Van der ZeeVDZ Daan.6Markus 491L1P241816,56,5
6Dieneke YtsmaAmalia Ylse H7Alke 468L2P28176,55,56,5
7Hailey Aisha NolNiceguy5Banagro ML2P2817556
8Myrthe WijnandtsJildou Wypkje20Rik 396L2P2817366
9Deborah WinterTrentequilata22 L1P24171,566
10Magda BoumaBaranco17OvidiusL2P28171,55,56
11Esther DijkstraMagarena6FergusonL1P24170,55,56
12Christine SpijksmaAurigamie13 L1P24169,566
13Roelien PoolHerre fan 'e PŰle5Haitse 425L1P24163,566
xStephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje6Thorben 466L2P28Vrijw  

Terug naar de top

Dressuur L Paarden 2e proef

Datum: 01-04-2023
Aanvang: 12:10

Jury bij C: Land, T. van der

L1/P en L2/P, proef 29/25 (14 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Hailey Aisha NolNiceguy5Banagro ML2P292016,57
2Marin FolkertsmaHelmes Van Het Hoksent21Adel 357L1P2519478
3Esmee Van der ZeeVDZ Daan.6Markus 491L1P251926,56,5
4Dieneke YtsmaAmalia Ylse H7Alke 468L2P291896,56,5
 
5Deborah WinterTrentequilata22 L1P2518766,5
6Christine SpijksmaAurigamie13 L1P25186,566,5
7Esther DijkstraMagarena6FergusonL1P25181,556
8Pietrik lutske van DijkDuque12Patron VIIIL1P2518166,5
9Magda BoumaBaranco17OvidiusL2P29179,56,56,5
10Myrthe WijnandtsJildou Wypkje20Rik 396L2P291776,56,5
11Yvonne PhilipseCastillo de Azuel PH5Amazonas ARL2P29176,556
12Ielsa De BoerIbalia B10BiscayoL2P29175,566
13Roelien PoolHerre fan 'e PŰle5Haitse 425L1P2517366,5
14Stephanie Roosgeurius - VeenstraDea lientje6Thorben 466L2P29166,555,5

Terug naar de top

Dressuur Z1, Z2 Paarden 1e en 2e proef

Datum: 02-04-2023
Aanvang: 09:00

Jury bij C: Adema, P.

Z1/P, proef 40 (8 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Femke Van den HazelKandinsky D&E8EverdaleZ1P4021966,5
2DaniŽlle KosterElcara14Krack CZ1P40215,566,5
 
3Femke Van den HazelAntsjen fan Panhys7Djoerd 473Z1P40214,56,56,5
4Milou ReintjesJade9ElcaponeZ1P402096,56,5
5Milou ReintjesElvis Nieuwmoed14Briar JuniorZ1P4020966,5
6Heleen De HaasYtsje fan it Jaachpaad8Bartele 472Z1P40205,566,5
7Afke de VriesAnastacia18BramZ1P40202,566,5
 Douwe WijbengaBecky D.A.W.7Tsjalle 454Z1P40202,566,5

Z2/P, proef 44 (5 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Elise Van de WitteFeldprinzessin8Prinz K3Z2P442196,56,5
2Femke Van den HazelKandinsky D&E8EverdaleZ2P442106,56,5
 
3Berber van der MeerHopstein Eefje14Norbert 444Z2P44205,56,56,5
4Nathalie KreeftmeijerEvita14FlorencioZ2P44205,566,5
5Amerins De LeeuwEsprit14IndoradoZ2P44199,556

Z1/P, proef 41 (7 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Femke Van den HazelAntsjen fan Panhys7Djoerd 473Z1P412126,56,5
2Heleen De HaasYtsje fan it Jaachpaad8Bartele 472Z1P4120566,5
 Milou ReintjesElvis Nieuwmoed14Briar JuniorZ1P4120566,5
 
4DaniŽlle KosterElcara14Krack CZ1P4120466,5
5Afke de VriesAnastacia18BramZ1P4119866,5
6Douwe WijbengaBecky D.A.W.7Tsjalle 454Z1P411976,56,5
7Milou ReintjesJade9ElcaponeZ1P4119466,5

Z2/P, proef 45 (4 combinaties)
RangRuiterPaardltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Nathalie KreeftmeijerEvita14FlorencioZ2P452146,56,5
 
2Elise Van de WitteFeldprinzessin8Prinz K3Z2P452116,56,5
3Amerins De LeeuwEsprit14IndoradoZ2P45188,55,56
xBerber van der MeerHopstein Eefje14Norbert 444Z2P45Vrijw  

Terug naar de top

Dressuur ZZL Paarden en Z Pony's 1e en 2e proef

Datum: 02-04-2023
Aanvang: 13:00

Jury bij C: Ruiter - Handelsonderneming Broersma, E.

Z1/C en Z1/D en Z1/E en Z2/C en Z2/D en Z2/E, proef 40/90 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Lieke BakkerTopsvoorter Monopoly13Wengelo RicardoZ1D4068,42970,00075,000
2Shanna MolendijkSulaatik`s Vainqueur13Sulaatik's VersailleZ1D4066,00070,00070,000
 
3NoŽl LapLively Lady11Le MatsjoZ1D4062,57165,00070,000
4Minte RiniaCharmeur9Leuns Veld's ZandroZ2E9060,25060,00060,000
5Danique VeenstraPinto10 Z1D4059,42970,00070,000

Z1/C en Z1/D en Z1/E en Z2/C en Z2/D en Z2/E, proef 41/92 (5 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Lieke BakkerTopsvoorter Monopoly13Wengelo RicardoZ1D4169,71465,00075,000
2Shanna MolendijkSulaatik`s Vainqueur13Sulaatik's VersailleZ1D4165,00070,00070,000
 
3Minte RiniaCharmeur9Leuns Veld's ZandroZ2E9261,22060,00060,000
4Danique VeenstraPinto10 Z1D4160,14360,00070,000
5NoŽl LapLively Lady11Le MatsjoZ1D4158,42965,00060,000

ZZL/P, proef 48 (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Nina WoertsIzardale10EverdaleZZLP4869,42975,00075,000
2Annabel KleenIzarra10EverdaleZZLP4865,28670,00070,000
 
3Marieke Okkema - EppingaStal de Merskens Jack9NegroZZLP4865,14370,00070,000
4Annemarth WildeboerJean-Martin9FirestoneZZLP4863,28665,00065,000
5Rianne de Jong - StruijsWeard fan Wylgster Pragt16Hinne 427ZZLP4861,14360,00065,000
6Hanneke ReitsmaCaprietta-4115472-Conversano Toscana IZZLP4859,71460,00065,000
7Esther SantemaLet's Date D.E.S.7CharmeurZZLP4857,85750,00055,000
8Doutsen DotingaEros14San RemoZZLP4853,00050,00050,000

ZZL/P, proef 49 (7 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.prc.xq1xq2
1Annabel KleenIzarra10EverdaleZZLP4965,28670,00075,000
2Marieke Okkema - EppingaStal de Merskens Jack9NegroZZLP4964,71470,00070,000
 
3Rianne de Jong - StruijsWeard fan Wylgster Pragt16Hinne 427ZZLP4961,14365,00065,000
4Annemarth WildeboerJean-Martin9FirestoneZZLP4958,28660,00060,000
5Hanneke ReitsmaCaprietta-4115472-Conversano Toscana IZZLP4958,00060,00065,000
6Esther SantemaLet's Date D.E.S.7CharmeurZZLP4955,14350,00050,000
7Doutsen DotingaEros14San RemoZZLP4954,57150,00050,000

Terug naar de top

Dressuur M Paarden en Pony's 1e proef

Datum: 02-04-2023
Aanvang: 16:00

Jury bij C: Woude, W.T. van der

M1/P en M2/P, proef 32/36 (11 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Wilco HolwerdaMarijke fan it Jaachpaad11Uldrik 457M1P321976,56,5
2Femke Van den HazelNike-Nieta D&E5DesperadoM1P3219166,5
3Lieve KaastraHenzo11Up To DateM1P32190,566,5
 
4Jozefine van der MeerTime Square VDK6Standing OvationM2P3618676,5
5Kianne PlantingaTeunis vd Attesweg9Tsjalle 454M2P361856,56,5
6Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P32180,56,56,5
7Janet HeidaIt's Van Gogh SL10Van GoghM2P361786,56,5
8Femke de VriesJames Bond9 M2P36170,55,56,5
9Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke11Uldrik 457M1P321706,56
10Anna catharina StockmannLarissa Fan 'e Melkemahoeve17Midas-hanjaM2P3616366
xAnnabel KleenElske van de Warnahoeve6Jorn 430M1P32Vrijw  

M1/C en M2/C en M1/D en M2/D en M1/E en M2/E, proef 32 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Esmay AdemaOrchid's Vidal22Orchid's CestaniiM1E3219376
 
2Lisanne Van der PloegZiggy Stardust19RhodiumM1E32187,566,5
3Jeldou de BoerLeopold13Veenstra's MatsjoM1D3218256

Terug naar de top

Dressuur M Paarden en Pony's 2e proef

Datum: 02-04-2023
Aanvang: 16:10

Jury bij C: Meijer - Bahlmann, N.S.

M1/P en M2/P, proef 33/37 (11 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Antje Mossel - Van der WagenI'm Queen10WyntonM1P33191,577
2Wilco HolwerdaMarijke fan it Jaachpaad11Uldrik 457M1P3318777
3Femke Van den HazelNike-Nieta D&E5DesperadoM1P3318666,5
 
4Janet HeidaIt's Van Gogh SL10Van GoghM2P371846,56,5
5Kianne PlantingaTeunis vd Attesweg9Tsjalle 454M2P37180,576,5
6Jozefine van der MeerTime Square VDK6Standing OvationM2P371786,56,5
7Femke de VriesJames Bond9 M2P3717466,5
8Anna catharina StockmannLarissa Fan 'e Melkemahoeve17Midas-hanjaM2P3717166,5
9Lieve KaastraHenzo11Up To DateM1P33170,566
10Edith WerkhovenMarije fan 't Suvelstjelpke11Uldrik 457M1P3316466
xAnnabel KleenElske van de Warnahoeve6Jorn 430M1P33Vrijw  

M1/C en M2/C en M1/D en M2/D en M1/E en M2/E, proef 33 (3 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyltVaderKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Jeldou de BoerLeopold13Veenstra's MatsjoM1D3319067
 
2Esmay AdemaOrchid's Vidal22Orchid's CestaniiM1E33182,56,56,5
3Lisanne Van der PloegZiggy Stardust19RhodiumM1E3318066,5

Terug naar de top

Gemaakt met Concours 3.5 software (https://www.concours35.nl/)